قابل توجه مشتریان محترم

1
نمونه فاکتور رسمی شرکت جهان نوین آریا در تصویر مقابل نشان داده شده است. خواهشمند است در صورت مراجعه و اخذ هر گونه خدمات از نمایندگی های مجاز شرکت، فاکتور رسمی شرکت را طبق نمونه اعلامی و ممهور به مهر رسمی نمایندگی، از ایشان مطالبه و نزد خود نگهداری فرمایید.
2
در صورت مشاهده هر گونه مغایرت بین مبالغ مندرج در صورتحساب ارائه شده و مبالغ مندرج در وبسایت شرکت، لطفا مراتب را جهت پیگیری به واحد امور مشتریان به شماره 42983-021 اطلاع رسانی فرمایید.
3
در صورت تغییر مالکیت خودرو، جهت اصلاح مشخصات مالک جدید در سیستم نرم افزاری شرکت (مشخصات هویتی، تلفن و آدرس و ...) ، لطفا با ارائه اصل مدارک خودرو ، به نمایندگی های مجاز شرکت جهان نوین آریا مراجعه فرمایید.
4
با توجه به اعمال تغییراتی در بازه های سرویس های ادواری شرکت و جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان، خواهشمند است در زمان فروش خودرو، بازه های زمانی و پیمایشی سرویس های ادواری را به مالک جدید اطلاع رسانی فرمایید. (اطلاعات کامل در بخش خدمات پس از فروش/سرویس های دوره ای آمده است)
5
جهت صحه گذاری و تطبیق مبالغ مندرج در فاکتور صادره با تعرفه های شرکت در حوزه قطعات و خدمات، می توانید شماره شاسی خودرو خود را در قسمت "مشاهده سوابق تعمیراتی خودرو" درج و بر اساس تاریخ پذیرش سوابق تعمیراتی را بررسی فرمایید."

سابقه تعمیراتی خودرو

برای مشاهده سابقه تعمیراتی خودرو از لینک زیر استفاده کنید

خودروها

خدمات مشتریان

دسترسی سریع

درباره ما

اطلاعات تماس

شبکه های اجتماعی