اگر پيش از اين تجربه رانندگی با خودروهای نیسان را داشته‌اید، حتما طعم لذت و آرامش خاطر رانندگی با اين محصولات خوب، ايمن و قابل اطمينان ژاپنی را چشيده‌ايد. راز وفاداری بی‌مثال مشتريان نيسان به محصولات اين برند اصيل ژاپنی هم در همين تجارب رانندگی قبلی نهفته است. ما در شرکت نيسان باور داريم که اين تجربه رانندگی قابل بيان و انتقال به ديگران نيست و همه علاقمندان خودرو باید امکان تجربه رانندگی با نيسان را داشته باشند.
به همين دليل، جهان نوین آریا به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران، امکان تجربه رانندگی با خودروهای نيسان را در فضايي استاندارد و ايمن برای علاقمندان در شهر تهران فراهم آورده است. علاقمندان در اين رانندگی تجربی، علاوه بر لمس هيجان و نوآوری، می‌توانند از آموزش‌هاي حين رانندگی بهره‌مند و با امکانات و ويژگی‌های اين خودروها بخوبی آشنا شوند. ما تلاش خواهيم کرد تا به زودی امکان تست رانندگی با نيسان را در ديگر شهرهای کشور فراهم آوريم.
برای تست رانندگی خودروهای نيسان در داخل مجموعه زيبای برج ميلاد، علاقمندان تهرانی می‌توانند به وبسایت شرکت جهان نوين آريا مراجعه و زمان را به دلخواه خود رزرو نمايند. پس از تاييد رسمی زمان تست، همه چيز برای تجربه هيجان انگيز رانندگی با نيسان فراهم خواهد بود. بنابراين، همين امروز دست به کار شويد و زمان دلخواه خود برای تست رانندگی را انتخاب کنید. مشتاق دیدار شما در پیست تست رانندگی نیسان هستیم.
8909 (021)
×

telegram